X

مولکولی

(علم بشردر قرن حاضر با سرعت چشم گیر وشتابانی به سمت جلو در حال حرکت بوده و در این میان حوزه تشخیص آزمایشگاهی نیز همگام با این پیشرفت ها رو به جلو حرکت نموده است. به شکلی که در تمامی بخشهای این حوزه با به کارگیری روشهای نوین سرعت، دقت و گستره کار به شدت افزایش یافته است. امروزه با افزایش دانش ما نسبت به مکانیسم های مولکولی و ژنتیکی کنترل کننده فرایندهای زیستی و سلولی  و همچنین  نقایص آن ها حوزه جدیدی با عنوان تشخیص مولکولی در بحث درمان و پیگیری های درمان  مطرح می باشد به گونه ای که در بین حوزه های مختلف تشخیص آزمایشگاهی بحث تشخیص مولکولی روز به روز در حال افزایش گستره خود میباشد.
از ویژگی های این نوع از تشخیص می توان به سرعت، اختصاصیت و دقت بسیار بالا تر و همچنین بررسی عمیق ترو ریشه ای تر بیماری های پیچیده عنوان نمود.تشخیص مولکولی در سه بخش بررسی بیماریهای ژنتیکی انسانی، ژنتیک سرطان ها و ژنتیک بیماریهای عفونی در حال به کار گیری میباشد.


بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش نیز درهرسه حوزه موجود در حال فعالیت است که توانسته کمک شایانی به بحث تشخیص انواع بیماری ها و درمان آن ها نماید.


این بخش هم اکنون با انجام بیش از دویست تست گوناگون در زمینه تشخیص بیماری های ژنتیکی همانند نقایص ترمبوفیلی، انواع سرطان ها و بررسی مسیر های سیگنالینگ درمانی آن ها و همچنین تشخیص انواع بیماری های عفونی، ژنوتایپینگ پاتوژن ها و بررسی ژن های دخیل در مقاومت دارویی در حال فعالیت میباشد.)

 

  • درباره آزمایشگاه عرفان نیایش

درباره آزمایشگاه عرفان نیایش، با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و با تجربه، زیر ساخت های مدرن و روش های علمی روز دنیا، توانایی انجام انواعی از بررسی ها و تست های تشخیصی و ژنتیکی را برای مراجعین دارا می باشد .
بی شک این امر حاصل تعهد و مسئولیت پذیری بنیان گذاران, سرپرستان و یکایک کارکنان این مجموعه به ارائه و حفظ بالاترین کیفیت خدمات و کسب رضایت مراجعین می باشد

  • تهران، بزرگراه همت‌ غرب،‌ خیابان‌کبیری طامه
    خیابان بهار، پلاک ۱۷، بیمارستان عرفان نیایش

  • پست الکترونیک : info@niayeshhospitallab.com

  • شماره تماس :
    (021) 49796132-49796141

دی ان ان