(021) 49 79 61 41 - 49 79 61 32
ساعت کاری : در تمامی ساعات هفته

بهترین آزمایشگاه در تهران

بهترین آزمایشگاه در تهران

یکی از معضلات امروز که برای اکثر افراد سبب مشغله های ذهنی شده است یافتن بهترین و دقیق ترین مراکز آزمایشگاهی است، زیرا لازمه ی تشخیص دقیق هر بیماری انجام آزمایشات پزشکی است .

اکثر افراد از اینکه پزشک آزمایشی را برای آن ها تجویز می کند، نگران می شوند که چه آزمایشگاهی مراجعه کنند تا جواب آزمایش درست و دقیق باشد . به همین منظور برای شناخت بهترین آزمایشگاه پزشکی با ما همراه باشید …

تجهیزات آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش

بخش های آزمایشگاهی

یکی از دیگر دغدغه های افراد که قصد انجام آزمایش های پزشکی را دارند این است که، هنگام مراجعه به آزمایشگاه های پزشکی اطلاعی کافی از بخش های آزمایشگاهی پزشکی ندارند و نمی دانند بایستی به کدام آزمایشگاه برای انجام آزمایش خود مراجعه نمایند به همین منظور برای آشنایی با بخش های مختلف آزمایشگاهی با ما همراه باشید …

آزمایشگاه پاتولوژی

در آزمایشگاه های پاتولوژی معمولا از دستگاه های گسترده تر و پیشرفته تری استفاده می نمایند و در حقیقت در بخش آزمایشگاه پاتولوژی به بررسی عملکرد و ساختار طبیعی بدن می پردازند .

آزمایشگاه تشخیص طبی

در بخش آزمایشگاه تشخیص طبی معمولا بر روی نمونه های خون و امثال این ها آزمایش های انجام می گردد . معمولا آزمایشگاه تشخیص طبی به چند بخش نظیر ذیل تقسیم بندی می شود که عبارت است از:

  • هورمون شناسی
  • میکروب شناسی
  • هماتولوژی
  • سرولوژی
  • پاتولوژی
  • بیوشیمی
  • آنالیز ادرار و انگل شناسی
  • PCR
  • بانک خون

کدام آزمایشگاه آزمایش من را انجام می دهد ؟

یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است که کدام آزمایشگاه آزمایش من را انجام می دهد . تا به حال دیده اید که بسیاری از پزشکان شما را به آزمایشگاه خاصی ارجاع می دهند تا آزمایش خود را آنجا انجام دهید . از دیگر مواردی که می تواند شما را با آزمایشگاهی که قادر به انجام آزمایش شماست یاری نماید، آزمایشگاه آنلاین می باشد .

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش یکی از مجهز ترین آزمایشگاه ها واقع در غرب تهران است که با استفاده از دستگاه های مجهز پیشرفته به بررسی و تشخیص بیماری ها می پردازد . جهت مشاوره با بهترین آزمایشگاه پزشکی در تهران می توانید با شماره های ۴۹۷۹۶۱۴۱,۴۹۷۹۶۱۳۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام آزمایشگاه عرفان نیایش مراجعه کنید .

ویژگی های بهترین آزمایشگاه پزشکی

بیمار محور بودن آزمایشگاه پزشکی

بیمار محور بودن یکی از عوامل موثر در انتخاب یک آزمایشگاه پزشکی است . در حقیقت در اولویت قرار دادن انتظارات و خواسته های مراجعه کنندگان، همچنین گوش سپردن به خواسته های افراد و رضایت آن ها از جمله ویژگی های موثر یک آزمایشگاه پزشکی به شمار می آید .

سابقه خوب آزمایشگاه پزشکی

سابقه خوب آزمایشگاه پزشکی از دیگر ویژگی های مثبت آن مجموعه به شمار می آید . به منظور کسب اطلاع از سوابق کاری آن مجموعه می توانید از سایت آزمایشگاهی و مراجعه کنندگان آن مجموعه جستجو نمایید .

آشنایی با تکنیک های روز پزشکی

همگام شدن با دانش روز پزشکی و بهره گیری از بهترین و مدرن ترین راه های درمانی و تشخیصی از جمله ویژگی های مثبت یک مجموعه به شمار می آید .

آزمایشگاه آنلاین

با وجود پیشرفت های بسیار در زمینه علم و تکنولوژی و افزایش جمعیت، همچنین استفاده از وسایل نقلیه شخصی تردد در شهرهای بزرگ برای عموم کمی سخت شده است و از جمله دغدغه های افراد به شمار می آید و سعی ما بر این است که بتوانیم با بهره گیری از علم و تکنولوژی امروز راه رسیدن به سلامتی را برای افراد آسان نماییم .

انجام آزمایش پزشکی لازمه تشخیص هر بیماری است و پاسخ آن در روند درمان تاثیر بسزایی دارد و بدون آگاهی از نتیجه آزمایش نمی توان متوجه بیماری شد .

تجهیزات آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش

آزمایش آنلاین در واقع یکی از بهترین خدمات پزشکی است که تا حدی توانسته نیازهای افراد بدون مراجعه حضوری برآورده نماید و این امر موجب می شود تا از هزینه های اضافی رفت آمد هم صرفه جویی شود.

تردد به آزمایشگاه و انجام آزمایش های پزشکی اصولا نیازمند چندین ساعت زمان است و همین امر موجب می شود تا افراد زمان زیادی صرف نمایند و سعی ما بر این است تا از اتلاف وقت خود و دیگران اجتناب ورزیم و برای خود و دیگران ارزش قائل شویم .

مجموعه آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش سعی دارد تا افراد پس از انجام آزمایش ها به راحتی بتوانند جواب آزمایش های خود را دریافت نمایند و حتی در مواردی برای اتلاف وقت از پذیرش آنلاین جهت دریافت پرسش و پاسخ های خود استفاده نمایند .

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مقاله ویژگی های یک آزمایشگاه خوب شرح دهیم تا شما را در انتخابی بهتر یاری دهیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین آزمایشگاه در غرب تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

20 − 5 =

Call Now Button